Candy Crush Saga İpuçlarıDestek: Test Link
Bültenler

İşte Mobil platformların popüler oyunlarından Candy Crush Saga ile ilgili detaylar.

Candy Crush, uygulama mağazalarında kullanıcılara sunulmasının ardından kısa sürede yüksek kitlelere ulaşmayı başardı. Oyunun kategorisinde yayında olan hiçbir oyun Cangry Crush kadar başarılı olamadı. Bu popüler oyunda tek bir amaç var o da aynı renkteki şekerleri birleştirmek. Kolayca öğrenebileceğiniz ve oynayacağınız oyun, grafikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Basit ipuçları

En alt sıradaki şekerleri yok etmeniz, en üsttekileri yok etmekten daha fazla avantaj sağlar. Şekerler, son şeker hareket ettikçe bir önceki formatı tamamlamak için aynı yönde sıralanmıştır. Eğer bir şekeri yatay olarak taşırsanız, o şeker yatak bir şerit yaratacaktır. Bu da şekerlerin yatay olarak yok olmasını sağlayacaktır.

Oyuna ilk başladığınızda ilk önce köşelerdeki ve en alttaki jöleleri yok edin. Seviye farketmeksizin +5 şeker ile şekerleri yok etme zinciri yaratabilirsiniz. Bu zaman kısıtlaması olan seviyelerde sizlere fazladan olarak 5 saniye kazandıracak. Facebook kullanmıyorsanız iOS’te Tarih ve Saat’e girip saatinizi 2 saat ileriye aldığınızda oyunda ekstra 4 cana sahip oluyorsunuz.

Bağlantı: Candy Crush Saga İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.