Büyük-Küçük Harf Çevirici v.3.1Destek: Test Link
Bizden, Visual Basic

Merhabalar.
Bu kez sizlere yine kendi yapımımız olan Büyük harfi -küçük harfe, küçük harfi – büyük harfe çeviren programımızı sunuyoruz.Programımızı şöyle anlatalım;

Sürekli bilgisayarınızda yazı işleriyle uğraşan biriyseniz bu program tam size göre. Şimdi word veya ofis ortamında yazı yazarken uzun bir cümle yazdınız ve bu cümleyi küçük harflerle yazmanız gerekirken, farkında olmadan büyük harflerle yazdınız, işte bu hata yüzünden tüm cümleyi silip baştan yazmak yerine bu programımız sayesinde cümlenizi ya da metninizi programa kopyalayıp tek tıkla küçük harfe çevirebilirsiniz.Böylece hem zamandan kazanmış olursunuz, hem de yaptığınız harf hatası yüzünden sinirlenmemiş olursunuz. Artık harf hatalarını ortadan kaldırmak istiyorsanız hemen bu programı indirin..

Ekran Görüntüsü :

indir

Yapım : Webeyn.com – © 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Yazılımın telif hakları Koray BEKÖZ ve www.webeyn.com’a aittir. İzinsiz yayınlanamaz ve dağıtalamaz.

Yorumlar

  • Başka programlarla yapılıp yapılmamasının bizim için hiçbir önemi yok. Hakkımızda bölümümüzü okursanız, burada başka programlar değil kendi yaptıklarımızı yayınlıyoruz ve buda onlardan birisi.
   Beğenmediyseniz gidin onu kullanın o zaman.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 1. Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Çok yakında indirme linkini güncelleyeceğiz. Şuanda link kırılmış bu yüzden özür diliyoruz.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Çok faydalı bi program olmuş ellerinize sağlık, keşke böle bir programın olduğunu daha önce öğrenseydim.Bu programa gerçekten ihtiyacım vardı.Çok teşekkürler…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.