Bumerang’a TeşekkürlerDestek: Test Link
Diğer

Hürriyet’in servisi Bumerang’a teşekkür ederek başlayalım.

Bumerang Nedir?

Bumerang, Hurriyet’in Web sitesi ve Blog sahiplerine yönelik bir hizmetidir. Bu hizmet üyesi sitelerin görünürlük, bilinirlik ve trafik olarak desteklenmesini hedefleyen bir network projesidir.
Tamamen ücretsiz ve sadece bir kaç dakika süren üyelik işleminden sonra, kullanıcılar internette daha fazla kitleye sesini ulaştırma imkanını kazanacak, web sitelerini gerek ziyaretçi gerekse de gelir açısından yukarıya taşınacak bir fırsat platformuna katılmış olacaklardır.
Bumerang sistemine katılabilmeniz için bir web sitesi, blog ya da forum sitesi sahibi olmanız gerektiğini tekrar hatırlatmak isteriz.

Özetlemek gerekirse, yazdığımız yazıların daha fazla kitle tarafından görülüp okunması için birçok site gibi Bumerang‘ı tercih etmekteyiz. Bumerang’ın sitesi olan Yazarkafe.com ‘ a yazdığımız yazıları gönderiyoruz, editörler tarafından onaylandıktan sonra yazarkafe’de yayınlanıyor ve bize ziyaretçi kazandırıyor. Kitlemizi büyütüyor diyebiliriz. Bumerang hakkında daha fazla bilgi için http://bumerang.hurriyet.com.tr/icerik/11/sss.htm adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bumerang, size ziyaretçi kazandırmanın yanı sıra, ara sıra facebook sayfalarında yaptığı yarışmalar ile ödüller kazandırıyor. Asıl teşekkürümüzün sebebi, son yaptıkları yarışmada kazandığımız ve göndermiş oldukları Tuna Kiremitçi imzalı “Selanik’te Sonbahar” adlı romanı..

Bir ulusun doğmasını engelleyen suikast, o suikaste uğramasa lider olacak bir asker, gerçekleşmesi Ölüm’e bağlı bir aşk…

“Fikriye’nin bedenine girmiş ölümün yanına uzandım, ona sarılıp gün boyu bekledim. Sigara içtim bekledim. Tuvalete gidip geldim bekledim.

Yeterince beklersem ölüm bedeninden çıkar, Fikriye uyanır diye bekledim. Beklemek beni onun babası yaptı, oğlu yaptı, ölüm benim bekleyişimden dev bir heykel yaptı, ben o heykelin tepesine konan kuş oldum yine bekledim.

Asırlar beklemekle geçti, derken bekleyiş de geçti, cümleler büsbütün anlamsızlaşıp anlam kendisini bir kız için vurdu ve ben anladım: Bekleye bekleye onu geri getiremeyecektim.”

Bumerang’a teşekkürlerimizi iletiyoruz..

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.