Bumerang Ödülleri 2012 Oylama Süreci BaşladıDestek: Test Link
İnternet

Bumerang

Her sene düzenli olarak yapılan Bumerang Ödülleri‘nde bu yıl yapılacak olan yarışmanın oylama süreci başladı.

Bumerang Ödülleri’nde en tarz blog, en çalışkan blog, en sosyal blog, en bilge forum, en iyi yerel site ve en uyumlu site gibi kategoriler bulunuyor.

Başvurular 18 Ekim tarihinde başladı. Bumerang’a “Altın ve Platin” üye olarak kayıtlıysanız size uygun olan kategoriyi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Katılım aşamasından sonra editörler tarafından değerlendirilecek ve oylama sürecine girmiş olacaksınız.

Katılımı onaylanan sitelerin oylama süreci 15 Kasım 2012’ye kadar devam ediyor. Oylama süreci esnasında size verilen link ile web siteniz için oy toplayabilirsiniz.

Bumerang 2012

Oy verecek kişiler ise her kategoride bir siteye oy verebiliyor. Aynı kategoride birden fazla siteye oy verme hakkı bulunmuyor. Web sitelerine / bloglara oy vermek için ilgili web site / blogun oylama bağlantısına girip, cep telefonunuzu yazdıktan sonra gelen doğrulama kodu ile oy verebilirsiniz.

Oylama süreci sona erdiğinde her kategoriden en çok oy toplayan 10 siteden 3 site jüri tarafından belirlenecek ve finalist olarak ödül törenine katılacak. Kategorilerin kazananları, 29 Kasım Perşembe günü Hilton Convention Center’da gerçekleşecek gecede açıklanacak. Ayrıca, Jüri’nin o gece seçeceği bir site ise “Jüri Özel Ödülü”nün sahibi olacak.

Kategorilerin birincileri ve Jüri Özel Ödülü’nü kazananlar (toplam 7 site) The New iPad ve sürpriz ödülleri kazanacak.

Bumerang Ödülleri 2012 ile ilgili detaylar, http://bumerang.hurriyet.com.tr/bumerang-blog-odulleri.htm bağlantısında.

Webeyn olarak biz katılmayı düşünmüyoruz.
Katılanlara bol şanslar dileriz!

ayraç

Bumerang Ödülleri 2012’ye katıldınız mı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.