[Güncelleme] BlackBerry Messenger 27 Haziran’da iOS ve Android İçin YayındaDestek: Test Link
Mobil Dünya

BlackBerry_logo-YENI-webeyn

BlackBerry’nin diğer cihazlarla mesajlaşma servisi BBM, 27 Haziran’da iOS ve Android’e geliyor.

Konuyla ilgili yeni bir gelişme için haberimizi güncelledik. En alta bakabilirsiniz.

BlackBerry Messenger‘ın (BBM) iOS ve Android platformlarına geleceğini bir süre önce sizlerle paylaşmıştık. Ne zaman yayınlanacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyordu. Son gelişmelere göre BBM, 27 Haziran‘da iOS ve Android için yayında.

Android-BBM-ekrani-webeyn

iOS ve Android kullanıcılarının da BBM sayesinde BlackBerry kullanıcılarıyla mesajlaşmalarına imkân tanıyacak olan uygulamanın yayınlanma tarihi T-Mobile tarafından Twitter‘da paylaşıldı.

27 Haziran tarihinde yayınlanacağı bilgisiyle birlikte Samsung Galaxy S3 üzerinde BBM‘in görüldüğü bir görsel de paylaşıldı.

BlackBerry Messenger, iOS 6 ve Android 4.0 üstü versiyonlarda çalışacak. Şimdilik başka bir bilgi yok, 27 Haziran‘ı beklememiz gerekiyor. Böylelikle mobil cihazlardaki mesajlaşma uygulamaları arasında olan rekabet artıyor. iOS ve Android kullanıcıları BBM‘i nasıl bulacak? Bekleyip görelim.

GÜNCELLEME

T-Mobile’ın BBM‘in iOS ve Android için yayınlanacağı tarihi vermesinin ardından BlackBerry, BBM’i iOS ve Android‘de yayına almak için henüz tarih belirlenmediğini açıkladı. T-Mobile ise ilgili tweeti sildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.