Bilgisayar Açılışı Hızlandırma YöntemleriDestek: Test Link
Nasıl Yapılır?

Bilgisayarınızın açılışını basit yöntemlerle nasıl hızlandırırsınız? Detaylar bu yazımızda.

Bilgisayarınızın açılışını aslında çok basit yöntemlerle hızlandırabilirsiniz. Bazen basit işlemler, bazen küçük uygulamalar. Bu yazımızda sizlere aktaracağımız program: CCleaner.

Bilgisayarınıza bakım yaparak sistemin hızlanmasını sağlayan CCleaner, bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizliyor, tarayıcılarınızın ön belleğini boşaltıyor, kayıt defterindeki gereksizleri siliyor ve daha birçok işlemi yapıyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu program, dünya genelinde pek çok bilgisayar kullanıcısı tarafından aktif olarak kullanılmakta.

En temel bakım araçlarını içerisinde barındıran ve küçük boyutlu olan CCleaner, sade ve şık bir arayüze sahip durumda. CCleaner’ın en dikkat çeken özelliklerinden birisi, Türkçe arayüzle birlikte gelmesi. Diğer en önemli iki özelliği ise az önce bahsettiğimiz gibi küçük boyutta olması ve ücretsiz olarak indirilebiliyor olması.

CCleaner adlı programı alt kısımdaki bağlantı aracılığıyla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sık sık temizlik yapmayı unutmayın…

İndirin: CCleaner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.