Avea’nın Yeni Söylemi, Yeni Reklamla İzleyicilerle BuluştuDestek: Test Link
Mobil Dünya

Avea

Avea, yeni motto ve sembolüyle “Hayat değişir Avea’yla” diyor.

Çeşitliliği ve hayatın tüm renklerini logosuna eklediği yeni sembolle ifade etmeye başlayan Avea, yeni söylemi “Hayat Değişir Avea’yla”yı anlatan reklam filmini de izleyenlerin beğenisine sundu. Bu değişikliğin, Avea’nın son yıllarda içten içe değişen yapısının doğal bir sonucu olduğunu belirten Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk; “Logomozu destekleyen yeni sembol ve mottomuz Avea’nın heyecanlı, umut dolu, rekabete karşı iddialı bir şirket olduğu algısının altını çiziyor. Çünkü Avea, özellikle son yıllarda pek çok ana alanda elde ettiği büyüme oranları ile aslında sektörün en dinamik ve hızlı oyuncusu olduğunu gösterdi. Yeni sembol ve mottumuz bu değişimin müşterimize dokunan yüzü” dedi.

Yönetmenliğini dünyaca ünlü İsveçli yönetmen Fredrik Callinggard’ın yaptığı reklam filminin jingle’ını ise ünlü pop sanatçısı Atiye seslendirdi. Çekimleri üç günde tamamlanan ve 10’dan fazla mekanda ve 500’den fazla oyuncu ile gerçekleştirilen yeni reklam filminin müziği ise Avea çalışanı Cenk Çelebioğlu tarafından bestelendi.

Avea, marka iletişiminde yeniliğe giderek logosuna, çeşitliliği ve hayatın tüm renklerini ifade eden yeni bir sembol ekledi. “Hayat değişir Avea’yla” söylemi ile hayat bulan yeni sembol, Avea’nın yeni, renkli ve zengin imajını simgelerken; kullanılan renkler ise Avea dünyasının sunduğu çeşitliliği ve bolluğu temsil ediyor.

Marka söylemiyle ilgili değişikliği anlatmak için çekilen ve ilk kez dün akşam izleyiciyle buluşan reklam filminin yönetmenliğini ise ünlü İsveçli yönetmen Fredrik Callinggard yaptı. Callinggard dünyaca ünlü pek çok markaya çektiği reklam filmlerinin yanısıra Madonna, Depeche Mode, Kylie Minogue ve Jamiroquai gibi isimlere çektiği kliplerle tanınıyor.

İşte yeni reklam

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.