Avea’nın Ata Demirer’li Yeni Reklamı YayındaDestek: Test Link
Kurumsal

İlk kez Avea’nın bir önceki reklam filmi Ocakbaşı’nda izleyiciyle buluşan ve Avea reklam filmlerinin yeni fenomeni haline gelen entelektüel karakterin (Ata Demirer) serüvenleri, ‘Hamal’ filmiyle devam ediyor.

Avea, bir önceki “Mobil İnternet” reklamında pop şarkıcısı Furtay’ı oynayan Ata Demirer’i helikopterden atıp müşterilerine mobil interneti 81 ilde artık daha hızlı kullanabileceklerini duyurmuştu. Marka yüzü Ata Demirer’in rol aldığı yeni reklam filmi “Hamal” ile yine avantajlı 2 kat hızlı mobil internetine vurgu yapan Avea; bu hızı denemek isteyenlere sunduğu “Sosyal Medya Paketi” hediyesini duyuruyor.

Avea’nın son reklam filmi “Hamal”,“3G’de hız, ekonomi ve çeşitlilik arayanların doğru adresi Avea” mesajıyla televizyonlarda yayınlanmaya başladı.

Reklam filminde, Ata Demirer’in canlandırdığı entelektüel karakter; merdivende sırtında bir piyano taşıyan Hamal ile karşılaşıyor. Avea’nın kendisine sunduğu hızlı mobil internet hizmeti sayesinde, cep telefonuyla internetten dosyaları en hızlı şekilde indirebilmeye alışkın olan Avealı karakter; Hamal’ın performansını, Avea’nın hızlı mobil internetiyle karşılaştırıyor.

Bu karşılaştırma esnasında yanlış anlamalardan doğan komik sahneleri ile son bulan reklam filmi, Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki ünlü Mısır Apartmanı’nda bir günde 70 kişilik bir ekip ile çekildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.