Avea’dan Lumia 520 #BenimOlsa Kampanyası İle Yeni BaşarıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Avea, “Nokia Lumia 520 #BenimOlsa” Twitter kampanyasıyla yeni bir başarıya imza attı.

Avea’nın Twitter adresi üzerinden başlattığı Türkiye’nin ilk canlı ve bol hediyeli Twitter kampanyasına ülke genelinden yüksek katılım oldu. #BenimOlsa etiketiyle başlatılan yarışma, 3 Temmuz Çarşamba günü Nokia Lumia 520 ve #BenimOlsa etiketleriyle dönüşümlü olarak 6 saat süreyle Twitter ülke gündeminde kaldı.

Avea, www.twitter.com/avea adresinden 15.00 – 19.00 arası her saat başı sorular sorarak katılımcılardan #BenimOlsa etiketi ile yanıtlamalarını istedi. 13.559 kişinin katıldığı interaktif kampanya boyunca 38.382 tweet paylaşıldı; #BenimOlsa etiketi 23 milyon kez Twitter akışında görüntülendi.

Avea-Lumia-520-benim-olsa-webeyn

Ünlü sunucu GeVeZe’nin saat başı Avea’nın kampanya mikro sitesinden yaptığı canlı yayınlarla toplam 10 kişiye Nokia Lumia 520, 50 kişiye ise Nokia Lumia 520 ile kullanabilecekleri Monster Kulaklık, JBL Hoparlör ve Bluetooth Kulaklık gibi hediyeler verildi. 5 saatlik canlı yayın boyunca Avea’nın mikrositesini ise 11 bin kişi ziyaret etti.

Daha önce Twitter üzerinden düzenlediği “Avea inTouch 2” kampanyasıyla; uzun süre ve olumlu mesajlarla organik olarak Twitter Türkiye gündemine taşınan ilk marka olan Avea; son kampanyasıyla ülke gündemine Nokia Lumia 520’yi de organik olarak taşıyarak ikinci kez aynı başarıya imza attı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.