Avea, Yeni Telefonu InTouch 3’ü TanıttıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Bir süre önce InTouch ve InTouch 2 modellerini tanıtan Avea, InTouch serisine yenisini ekledi. Avea, düzenlediği basın toplantısıyla kendi markasını taşıyan yeni telefonu InTouch 3’ü tanıttı.

Avea, InTouch serisinin yeni telefonunu Vestel’e ürettiriyor. ZTE’nin belirlemiş olduğu tasarım ve çizimlere göre Vestel, bu telefonu Manisa’daki fabrikasında üretiyor.

24 ay taahhütle ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabileceğiniz InTouch 3; 4.5 inç ekran, Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi, 5 megapiksel çözünürlükte kamera, 4 GB dahili hafıza, 1800 mAh batarya, siyah-beyaz renk seçeneği, 1.3 GHz çift çekirdek işlemci, 1 GB RAM ve 140 gram ağırlık gibi başlıca teknik özelliklere sahip.

Ayrıca InTouch 3 alanlara Avea Bulutt Cloud üzerinden 1 yıl boyunca 4 GB kapasiteli depolama alanı veriliyor. Avea InTouch 3 içerisinde Avea Müzik, Avea Bulutt, Avea Akıllı Telefon Yardımı ve Tivibu Cep gibi yazılımlar yüklü olarak geliyor.

Avea InTouch 3 kullanıcısı olmak isteyenler için telefonun peşin fiyatı 549 TL olarak açıklandı. Veya yukarıda da belirttiğimiz gibi 24 ay taahhüt vererek aylık 1 TL’den başlayan fiyatlarla da sahip olmak mümkün. Tarife bilgileri ve ücretlendirme için buraya tıklayarak InTouch 3 sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.