Avea, Samsung Galaxy S4 İçin Ön Talep Toplamaya BaşlıyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Avea

Samsung‘un dördüncü nesil akıllı telefonu Galaxy S4 modelinin dün yapılan dünya lansmanının ardından Avea önümüzdeki günlerde ön talep toplamaya başlıyor. Cihazın birbirinden avantajlı ve özgürleştiren kampanya teklifleri ise çok yakında Avea İletişim Merkezleri’nde olacak.

Avea, Samsung’un tüm dünyada merakla beklenen ve dün New York’ta yapılan dünya lansmanının ardından ön talep toplamak için düğmeye bastı.

Galaxy-S4-webeyn

Çok yakında Avea İletişim Merkezleri’de birbirinden avantajlı kampanya teklifleriyle Avea‘lılarla buluşacak olan Samsung’un dördüncü nesil Galaxy S4 modeli için Avea önümüzdeki günlerde www.avea.com.tr adresi üzerinden ön talep toplamaya başlıyor. Samsung Galaxy S4, Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında 155 ülkede 327 mobil operatörle aynı anda satışa sunulacak.

Avealılar Galaxy S4’e dokunmadan, gözleri ile konuşacak!

Samsung Galaxy S4, Smart Scroll (Akıllı Kaydırma), Smart Pause (Akıllı Duraklatma) gibi özellikleri ile yepyeni bir dönemi başlatıyor. Akıllı duraklatma ile kullanıcı, telefonuna bakmadığı durumlarda telefon ekranı otomatik dururken, Akıllı oynatma ile internette sörf yaparken 5 inçlik ekranı göz hareketleri ile kaydırabiliyorsunuz.

4 çekirdekli işlemciye sahip Samsung Galaxy S4‘te, Dual Camera özelliğiyle aynı anda iki kameradan da kayıt yapılabiliyor. 5 inç Full HD Super AMOLED ekranlı yeni S4 sadece sadece 7.9 mm kalınlığında ve 130 gram ağırlındaki Galaxy S4’te, 2600 mAh‘lik batarya kullanılıyor. 2 GB RAM ve 3 farklı dahili hafıza seçeneği bulununan cihaz 16 / 32 ve 64 GB‘a ek olarak, 64 GB‘a kadar microSD seçeneği ile birlikte satışa sunulacak.

Avea dışında diğer operatörler de Galaxy S4’ü müşterileriyle buluşturacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.