Avea inTouch 3 Large Satışa SunulduDestek: Test Link
Mobil Dünya

Geniş ekran cihazlara ilişkin giderek artan talebi karşılamaya yönelik olarak geliştirilen ve uygun ödeme koşulları ile satışa sunulan inTouch 3 Large, geniş ekran akıllı telefon almak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

22 Nisan’dan itibaren Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunulmaya başlanan, Türkiye’nin operatör markalı ilk 5 inç ekranlı akıllı telefonu Avea inTouch 3 Large ile Avea, pazardaki rekabet gücünü artırıyor.

1,3 GHz çift çekirdekli işlemcisi, 5 MP flaşlı arka kamerası, görüntülü görüşme sağlayan ön kamerası ve gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çeken cihaz, kullanıcılarına Türkiye’de ilk defa Avea tarafından sunulan Akıllı Yardım Teknolojisi ile Avea Müşteri Hizmetlerini arayarak cihazları ile ilgili tüm ayarları deneyimli uzmanlar eşliğinde çok kolayca yaptırabilme imkânı da sunuyor.

İzledikleri akıllı stratejilerle, Avea’nın Türkiye’deki akıllı telefon pazarındaki liderliğini 10 çeyrektir kesintisiz sürdürdüğü noktasının altını çizen Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, Avea’nın akıllı telefon pazarındaki iddiasını Avea inTouch 3 Large ile artırdıklarını söyledi.

Kullanıcılar, Avea inTouch 3 Large’a 24 ay taahhüt vererek tarifeye ek ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla veya peşin 649 TL ödeyerek sahip olabilecekler.

Kampanya kapsamında Avea inTouch 3 Large’ı satın alanlara, ayrıca Avea Bulut’tan 12 ay boyunca 4 GB saklama alanı ve 3 ay boyunca 50 Şarkı İndirme Paketi de hediye edilecek. Cihazı satın alan faturasız müşterilere ise 12 ay boyunca 1 GB internet hediye edilecek.

Teknik özellikler

-Ekran: 5 inç (480*854)
-Kamera: 5 MP auto focus flashlı Arka-0.3 MP Ön Kamera
-Kamera Özellikleri: Yüz Tanıma, Gülümseme Tanıma, Panaromik Resim çekme, HDR kalitesinde çekim yapabilme
-İşlemci: 1,3 GHz çift çekirdekli işlemci
-RAM: 1 GB
-Dahili Hafıza: 4GB
-Pil: 2000 mAh
-İşletim Sistemi: Android 4.2.2 Jelly Bean
-Boyutlar: 143 x 72 x 9.1 mm
-Ağırlık: 156 gr.
-Kullanıcı Arayüzü: Avea Tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.