Avea, Gençleri Woops Markasının Çatısı Altında BuluşturuyorDestek: Test Link
Diğer

Avea, Türkiye’deki 15 milyon genci, sınırsız iletişim ve sosyalleşmenin adresi olacak “Woops” markasının çatısı altında buluşturuyor. Gençlik segmentindeki yüzde 30’a yakın payıyla genel pazar payının üzerinde bir orana sahip olan Avea, bu güçlü konumundan da faydalanarak Woops ile gençlerin hızlı değişen dünyasına, her hafta değişik bir teklifle cevap verecek.

Son yıllarda marka imajındaki değişim ve dönüşüm sürecine paralel olarak güçlendirdiği teknik ve iletişim alt yapısıyla dikkat çekici atılımlar gerçekleştiren Avea, müşteri odaklı hizmet yaklaşımının kapsamını genişleterek gençlik segmentine yönelik yarattığı yeni markası Woops’u gençlerin hizmetine sunuyor.

Avea, Woops çatısı altında ilgi çekici, sürekli ve üstün fırsatlar sunarak, rekabette farklılaşmayı hedeflerken, gençlerde de alışkanlık yaratmayı amaçlıyor.

Gençlik segmentinde, genel pazar payının üzerinde bir orana sahip olan Avea, bu güçlü altyapısını kullanarak Woops ile gençliğin ritmini yakalamayı ve Woops ile gençlerin hızlı değişen dünyasına, her hafta değişik bir teklifle cevap vermeyi hedefliyor.

Dakika, SMS ve internet kapsamında, gençleri 2 milyon 97 bin 151 paket seçeneğiyle sorunsuz ve sınırsız bir iletişim dünyasına davet eden Woops’ta, her yöne 6 ay boyunca 1TL’ye SMS fırsatından, gençlere özel olarak yüzde 50 indirimli 8TL’ye 100 MB chat paketine kadar birçok avantajlı paket yer alıyor.

Yeni markası Woops ile her hafta farklı kampanya sunarak 1 yılda 52 kampanyaya imza atıp Türkiye’deki 15 milyonluk genç nüfusun büyük bölümüne ulaşmayı amaçlayan Avea; bu kapsamda abone tabanını büyütmeyi ve müşteri bağlılığını da pekiştirmeyi hedefliyor.

Woops’un gençlere sunacağı fırsatlar dünyasında neler var?

– Haftalık Kampanyalar: Haftalık olarak gerçekleştirilecek ve gençlerin dikkatini sürekli uyanık tutacak GSM ve GSM dışı kampanyalar.

– Paketler Dünyası: Günlük/haftalık/aylık/1 kişiyle/gece/gündüz seçenekleri olan, gençlerin kısa vadeli ihtiyaçlarını karşılayabilecek S.E.Ç. portföyünden daha çeşitli paketler.

– Yenilikçi ürünler: Woops, gençlerin karşısına, onların değişen GSM kullanım alışkanlıklarına uyum sağlayabilen akıllı ürünlerle çıkacak. (Örneğin; dakikaların SMS ve internete çevrilebilmesi)

Woops, #BiBulussak’da gençlere “Merhaba” dedi

Gençlerin hayatlarının neredeyse ayrılmaz bir parçası haline gelen sosyal medyaya odaklanarak; daha önce hiç yapılmamış bir etkinliğe imza atan Avea, 8 Twitter fenomeninin takipçileriyle bir araya geldiği sıra dışı bir partiyi, dev bir Woops lansman organizasyonuna dönüştürdü.

BiBulussak-Murat-Dalkilic-webeyn

Avea, 28 Kasım gecesi Maslak Arena’da gerçekleştirdiği ve yeni markasını genç kitleye duyurduğu Woops lansman organizasyonunu, son dakikaya kadar çok gizli bir şekilde yürüttü. Etkinlik ise şu şekilde oluştu:

8 Twitter fenomeni kendi aralarında buluşup yüz yüze sohbet etmek üzere sosyal medya dışında bir araya gelmeye karar verdiler. Buluşma kararı, Twitter üzerinden takipçilerinin de bu buluşmada onlara katılmak istemesiyle çok büyük bir organizasyona dönüştü. Maslak Arena’nın Twitter’dan esprili bir dille ücret karşılığında buluşmaya ev sahipliği yapacağını duyurması üzerine ise Avea, “Ayıp ettiniz gençler, hesabı bize yazın” dedi. Türk pop müziğinin iki popüler ismi Hande Yener ve Murat Dalkılıç da fenomenlerin davetiyle performans sergilemek üzere bu büyük buluşmaya dahil oldular. Davetiyelerin Biletix’ten temin edildiği etkinliğin haberinin, sosyal medya üzerinden duyurulmasının ardından ilk 24 saat içinde, davetiye stoğunun yarısı tükendi.

Türkiye’nin en büyük Twitter buluşması olan etkinlik 2 bini aşkın genci buluşturdu.

Medya tüketim araştırmasına göre gençler, diğer kitlelere kıyasla TV’yi mecra olarak daha az tüketirken interneti çok yoğun kullanıyor. #BiBulussak partisi de bunu açıkça gözler önüne serdi. Etkinlik 4-5 günlük kısa bir sürede 30 milyonluk görünüm sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.