Galaxy Note 3 Alan İlk 100 Kişiye, Galaxy Gear Avea’dan HediyeDestek: Test Link
Mobil Dünya

Teknoloji meraklıları, heyecanla beklenen ‘Samsung Galaxy Note 3’e, 15-25 Eylül tarihleri arasında Avea bayilerinden ön sipariş vererek sahip olabilecek. Ayrıca 27 Eylül’den itibaren Avea’nın kampanyalı teklifinden faydalanarak Galaxy Note 3 sahibi olan ilk 100 kişiye Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear; sonraki 1000 kişiye ise batarya şarj paketi Avea tarafından hediye edilecek.

15 Eylülden itibaren İstinye Park AVM, Cevahir AVM, Bağdat Caddesi, Ankamall, Forum Bornova’daki Avea bayilerini ziyaret eden teknoloji severler, Samsung Galaxy Note 3‘ü herkesten önce ilk defa deneyimleme fırsatını yakalayabilecekler.

Galaxy-Gear-hediye-Avea-webeyn

Galaxy Note 3’ü merakla bekleyenler, 25 Eylül’e kadar tüm Avea bayilerine verecekleri ön sipariş ile Galaxy Note 3’e, 27 Eylül’de herkesten önce sahip olma fırsatını yakalayacaklar.

Ayrıca 27 Eylül’den itibaren Avea’nın kampanyalı teklifinden faydalanarak Galaxy Note 3 sahibi olan ilk 100 kişiye Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear; sonraki 1000 kişiye ise batarya şarj paketi (battery pack) Avea tarafından hediye edilecek.

Samsung’un etkinliğini canlı olarak takip etmiştik. Galaxy Note 3 ile ilgili tüm ayrıntılar için buraya, Galaxy Gear ile ilgili tüm ayrıntılar için ise buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.