Ateş ve SuDestek: Test Link
Popüler Flash Oyunlar

Son yılların en beğenilerek oynanan macera oyunlarından biri ateş ve su oyunudur. Oyunda iki kahramanı aynı anda yönlendirme seçenekleri mevcuttur. Oyunun konusunu aslında bilmeyen yoktur. Ama yine de kısadan değinelim. Ateş ve su arkadaşlığının birlikteliğinde yolculuk yaparken onları yönlendireceksiniz. Ancak bilmeniz gereken önemli husus, ateşi sudan, suyu ateşten uzak tutmak olacak. Oldukça eğlenceli olan bu oyunu oynamak için klavyenizi kullanacaksınız. Yön okları ile birini ve W, A, S, D diğer kahramanı yönlendirerek tek kişi ile oyunu kumanda edeceksiniz. Yeni nesil oyunlarının en güzeli olan ve en eğlencelisi olan bu oyun ile istediğiniz kadar eğlenmek için zaman kollayacaksınız.

Yeniden yeni oyunları çocuklarla buluşturduğumuz sitemizde en popüler oyunları sunmaya devam ederken ateş ve su ikilisi ile mükemmel zamanlar geçirmelerine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 2 kişilik oyunlar arayanlar için en yeni oyun seçenekleriyle donatılmış ateş ve su oyunlarından dilediklerini seçerek oynamalarını tavsiye ediyoruz. Eğlence, macera ve sevimliliğin bir arada sunulduğu oyunlarla dilediğiniz kadar eğlenerek herhangi bir ücret vermeden zaman geçirebilirsiniz. Yeni sezonda yaz aylarında istediğiniz kadar eğlenebileceğiniz sitemizde beklediğinizde çok daha fazla oyun bir arada sizleri bekliyor. Yaz hediyenizi almak için yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz herhangi bir ateş ve su oyunu ile zamanınızı geçirmek olacaktır.

Tüm zamanların en popüler oyunlarını çocukların beğenisine sunmaya devam eden sitemiz sayesinde en eğlenceli vakitleri geçirmenin keyfini yaşamak için yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek olacak. Sunoyun (http://www.sunoyun.com/) sitesi sayesinde beklediğinizden daha eğlenceli ve daha keyifli zamanlar sizin olacak. Değişen ve gelişen oyun dünyasından almak istediğiniz tüm yeni haberleri almak için sitemizi ziyaret etmeyi aksatmayın. Yaz aylarının sıcaklarından etkilenmeden evinizde eğlenmenizi sağlayacak çok yeni oyunlar sitemizde sizleri bekliyor. Yeni sezonda en yeni oyunlarla güzel vakitler geçirmek için sitemizi değerlendirebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ateş ve su oyunları ile zamanın nasıl geçtiğine anlam veremeyeceksiniz. En yeni seçenekler ve en yeni oyunlar için sizi de sitemize davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.