ASUS’tan Tır Dolusu EğlenceDestek: Test Link
İnternet

Asus_logo

ASUS tırı, Türkiye’nin birçok ilinde 6 Mayıs – 27 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek tanıtım turu kapsamında, gençlere muhteşem hediyeler dağıtmak üzere yola çıkıyor. Tur sırasında düzenlenecek “Kendi Tişörtünü Tasarla!” ve Facebook bilgi yarışmasına katılanlar, ASUS VivoBook başta olmak üzere pek çok hediye kazanma şansı yakalıyor.

Dijital çağın gözde markalarından ASUS, 6 Mayıs – 27 Haziran tarihlerinde tanıtım tırı ile Türkiye’nin birçok ilini kapsayan bir yolculuğa çıkıyor. ASUS tırında dokunmatik ekranıyla fark yaratan VivoBook, dünyanın ilk ekranı çıkabilir taşınabilir bilgisayarı Transformer Book, çift ekranlı tablet / taşınabilir bilgisayar melezi ASUS Taichi, jilet gibi inceliğe sahip ASUS Zenbook, 11.6 inç ekranlı ve Windows 8 işletim sistemli ASUS VivoTab ile VivoTab Smart modelleri sergilenecek.

ASUS-tir-webeyn

ASUS tırında ayrıca “Kendi Tişörtünü Tasarla!” yarışması düzenlenecek. Tişörtlerini tasarlayıp sonrasında giyen, yan yana çekilen fotoğraflarını Instagram’da #budostlukhicbitmesin hashtag’iyle paylaşan ve en çok beğeni alan iki arkadaş, birer ASUS VivoBook kazanacak. Yarışmaya katılan herkes için sürpriz hediyeler de ASUS tırında bekliyor olacak.

ASUS tanıtım turunun gerçekleştirildiği tarihler arasında bir de isteyen herkesin katılabileceği bir Facebook bilgi yarışması düzenlenecek. On sorudan oluşan yarışmada, sorulara doğru cevapları en kısa sürede verenler ASUS ürünlerinde geçerli indirim çekleri kazanma şansına kavuşacak.

ASUS tanıtım turu ve yarışmalarıyla ilgili daha geniş bilgiyi www.budostlukhicbitmesin.com adresinden edinebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.