ASUS, S1 Mobil LED Projektörünü TanıttıDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

ASUS, cebe sığacak kadar kompakt boyutlu taşınabilir projeksiyon cihazı S1 Mobil LED Projektörü tanıttı. Projektörün şarj edilebilir dahili pili, 3 saate varan projeksiyon süresinin yanı sıra diğer mobil cihazları şarj etmek için de kullanılabiliyor.

Şarj edilebilir dahili pile sahip taşınabilir projeksiyon cihazı

Sadece 3cm (1,18inç) uzunluğunda ve 342gr (0,75lbs) ağırlığındaki S1 Mobil LED Projektör, hafifliği ve küçük boyutuyla sık seyahat eden profesyoneller için mükemmel bir taşınabilir projeksiyon cihazı.

S1’ın sahip olduğu şarj edilebilir 22Wh dahili pil, tek şarj dolumu ile üç saate kadar çalışıyor. Dahili pil ayrıca, diğer mobil cihazları şarj etmek için 6000mAh değerinde bir güç bankası olarak da kullanılabiliyor

Sınıfının en iyi kısa atış oranı

Sınıfının en iyi kısa atış oranına sahip olan S1, ekrandan sadece 1 metre uzaklıkta çaprazlama 41inç görüntüleyebiliyor, böylece özellikle küçük alanlarda sunum yapmak için ideal bir yansıtma oranı sağlıyor.

S1’in 200 ANSI lümen değerindeki LED ışık kaynağı ise %100 NTSC geniş renk gamı ile görüntüleri fotoğraf gibi gerçekçi ve parlak bir biçimde yansıtıyor. Çevre dostu LED ışık kaynağı, 30.000 saatlik kullanım ömrü ile lamba değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırarak uzun vadede tasarruf etmenizi sağlıyor. S1, LED kullanımı sayesinde anında açılıyor, böylece sunum yapmaya başlamak için beklemenize gerek kalmıyor.

Olağanüstü ses performansı ve bağlantı seçenekleri

ASUS SonicMaster teknolojisine sahip hoparlörü ile olağanüstü ses performansı sunan S1, HDMI portu sayesinde dizüstü bilgisayarlar, medya oynatıcılar ve oyun konsolları ile kullanılabiliyor. MHL (Mobile High Definition Link) bağlantısı ile MHL uyumlu* bir mobil cihazdan içerik yansıtırken mobil cihazı aynı anda şarj etmek de mümkün oluyor.

Ödüllü tasarım

S1 Mobil LED Projektör, mobil sunumlar yapmak ve içerik yansıtmak için mükemmel bir çözüm. Projektörün ince ve dayanıklı alüminyum kasası, Zen’den ilham alan eş merkezli çemberlerden oluşan kaplama ile şık bir görünüm sergiliyor. S1, kısa zaman önce hem 2014 CES Yenilik Ödülü hem de 2014 iF Ürün Tasarımı Ödülü’nü kazanarak tasarımının kalitesini de kanıtladı.

ASUS-led-projektor-teknik-ozellikler-webeyn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.