ASUS’tan Intel vPro Teknolojisine Sahip Yeni All-in-One BilgisayarDestek: Test Link
Bilgisayar

ASUS, işletmeler için özel olarak tasarlanan yeni ET2221I AiO serisini tanıttı. ET2221I serisi, Windows 8 için rahat kontrol imkanı sağlayan muhteşem çoklu dokunmatik ekran, kolay masaüstü yönetimi sunan Intel® Small Business Advantage ve en yeni Intel® işlemcilerle donatıldı.

ET2221I AiO serisinde daha fazla aygıtla uyumluluğa sahip olmaları için mevcut bağlantı noktalarının yanı sıra COM, VGA gibi eski portlar da yer alıyor. İnce tasarımlarıyla masaüstünde olabildiğince az yer kaplayan hepsi-bir-arada bilgisayarlar böylece tüm çalışma ortamlarına kolaylıkla sığıyorlar.

ASUS-ET2221-webeyn

ASUS ET2221I AiO Serisi, 4. nesil Intel® Core™ çift veya dört çekirdekli işlemciler ile donatıldı. ASUS ET2221I AiO Serisi ayrıca 21,5 inç LED arka aydınlatmalı ve opsiyonel 10 parmak kapasitif çoklu dokunmatik ekran ile geliyor.

ASUS ET2221I Serisi, masaüstünde minimum yer kaplayan ince hepsi-bir-arada bilgisayarlara ihtiyacı olan işletmeler için mükemmel bir çözüm sunuyor ve VESA duvar montajı özelliği ile ofis içi yerleşim için ekstra esneklik imkanı sağlıyorlar. ET2221I AiO Serisi, çoklu dokunmatik özelliğinin daha kolay kullanılabilmesi için ekranı 15 ila 45 derece eğimle yerleştirmeye yarayan katlanabilir ayak tasarımına sahip. Dahası, odadan odaya kolaylıkla taşımak için ayağı taşıma kulbu olarak da kullanmak mümkün.

ET2221I AiO Serisi de kusursuz HD video performansı için NVIDIA® GeForce ekran kartları ile donatıldı. Dahili hoparlörler ise müzik ile videolarda yüksek ve net ses kalitesi sunan ASUS SonicMaster Premium ses teknolojisine sahip.

Intel vPro Teknolojisi ile Yönetim ve Güvenlik

ET2221I AiO bilgisayarlar, güvenlik ve üretkenlik alanlarında düzenli kontrol sağlayan Intel® Small Business Advantage (SBA) ile küçük ve orta ölçekli işletmelere basitleştirilmiş bilgisayar yönetimi imkanı sağlıyor. Opsiyonel Trusted Platform Module (TPM) desteği ise donanım seviyesinde güvenli şifreleme ve donanım doğrulaması sağlayan dahili güvenlik işlemcisi ile özellikle hassas verilerle çalışan organizasyonlar için ekstra bir güvenlik katmanı ekliyor. Intel® vPro™ Teknolojisi* ile gelişmiş uzaktan yönetim ve kontrol imkanı sunulurken, bulut ve sanal ortamlarda çalışan kullanıcıları tehdit eden, algılanması zor gizli program ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlanıyor.

ET2221I AiO Serisi, masaüstü kullanımı için ikinci bir harici ekran veya geniş ekrana görüntü verebilen HDMI ve VGA çıkışları ile de donatıldı. Yeni nesil süper hızlı depolama aygıtlarını da destekleyen USB 3.0 eski teknoloji olan USB 2.0’a gore 10 kata kadar daha hızlı very transferi sağlayabiliyor. Ticari işletmeler için gerekli olabilecek Seri (com) Port ET2221 AiO bilgisayarlarda dahili olarak bulunuyor.

ET2221I Serisinin Teknik Özellikleri

İşlemci

Intel® Core™ i3-4130T / i5-4570S

Çipset

VPRO teknolojisini destekleyen Intel Q87

İşletim sistemi

Windows 8 Pro / Windows 8

Ekran

21.5inç Full HD (1920 x 1080) LED arka aydınlatma

10 parmak kapasitif çoklu dokunmatik (opsiyonel)

Ekran kartı

NVIDIA® GeForce® 720M / Intel® HD Graphics 4600

Bellek

16GB’a kadar DDR3 (1600Mhz)

Depolama

2TB’a kadar SATA HDD / 128GB SATA SSD

ASUS Hyper Storage 1TB HDD + 128GB SSD

32GB ASUS WebStorage (üç yıl boyunca ücretsiz)

Optik sürücü

Super-multi DVD-RW / Blu-ray Okuyucu

Kablosuz

802.11 a/b/g/n, Bluetooth V4.0

Ses

5W stereo hoparlörler ile ASUS SonicMaster Premium ses teknolojisi

Bağlantı seçenekleri

5 x USB 3.0

HDMI girişi, HDMI çıkışı
mikrofon girişi ve hoparlör çıkışı

Hibrit TV kanal arayıcı (opsiyonel)

VGA çıkışı

RS-232 (COM)

Diğer

Çoklu formatta 6-in-1 bellek kartı okuyucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.