Arena Bilgisayar, TTNET Ürünlerinin Satışını YapacakDestek: Test Link
Bilgisayar, İnternet

Arena - banner

Türkiye teknoloji ürünleri sektörünün en yaygın dağıtım şirketlerinden biri olan Arena Bilgisayar, TTNET ile bir işbirliği yaptı.

Yapılan işbirliği sayesinde Arena Bilgisayar’ın Türkiye genelindeki 8.000’i aşkın aktif satış noktasında TTNET ürünlerinin satışını yapılacak.

Arena Bilgisayar Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık TüzünsuArena Bilgisayar, TTNET ile yaptığı anlaşma kapsamında iletişim ve eğlence hizmetleri alanında da güçleniyor. Yapılan işbirliği çerçevesinde, TTNET’in internet, telefon ve eğlence hizmetlerinin ve cihaz kampanyalarının satışı Arena Bilgisayar’ın 8.000’i aşkın aktif satış noktasından yapılabilecek.

Arena Bilgisayar Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsu Arena Bilgisayar olarak 20 yılı aşkın bir süredir dünyanın ve Türkiye’nin en iyi teknoloji markalarının Türkiye çapında dağıtımını gerçekleştiriyoruz. TTNET’e yüksek kaliteli hizmet platformunu sağlayabilecek altyapıya sahibiz. TTNET ile yaptığımız bu anlaşma ile ürün portföyümüzü geliştirirken, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayilerimize de önemli bir katma değer sağlamış oluyoruz dedi.

İnternetin günümüzde bilgiye ulaşmanın en önemli kaynağı olduğunu vurgulayan Tüzünsu sözlerine şöyle devam etti:

“BTK’nın internet kullanım verilerine bakarsak son araştırmaya göre 2012 yılının ilk 6 ayında geniş bant abone sayısı 18 milyona çıkmış. Bu sayı ilerleyen dönemde hızla artmaya devam edecek. Ülkemizin bilgi toplumuna dönüşümü yolunda internet kullanımının yaygınlaşması önemli bir role sahip. Bu dönüşümü destekleyen bir firma olarak yaptığımız anlaşma ile TTNET ürünlerinin Türkiye’nin tüm illerine en hızlı şekilde ulaştırılmasına destek olacağız. Yıllara dayanan deneyimimiz, yaygın satış kanalımız, lojistik gücümüz ve finansal çözümlerimiz ile TTNET’e katma değer sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.