Aras Kargo’dan Yeni Reklam KampanyasıDestek: Test Link
Kurumsal

Aras Kargo’nun yeni reklam kampanyası Araslar başladı. Araslar, Aras Kargo’nun yeni, samimi, güler yüzlü, mütevazı ve sürdürülebilir marka imajını temsil ediyor. Kampanyanın başrolünde ise kutulardan oluşan sevimli kargocular bulunuyor.

3D animasyon tekniğiyle çekilen 4 farklı filmin olduğu kampanya, işin özünü yani kolileri, kutuları, işin sahipleriyle buluşturuyor. Kutu adam konseptiyle tasarlanan Araslar, kampanya filmlerinde gün boyu şevkle sürdürdükleri çalışmalarını ve Aras Kargo’nun yenilikçi ürünlerini anlatıyor.

Araslar 4 ayrı versiyonla ekranlarda

4 ayrı versiyonu olan Araslar reklam filmi, 3D animasyon olduğu için post prodüksiyonu 1 ayı aşkın sürede tamamlandı. Kampanyada TV reklamının yanı sıra gazete, dergi, internet, açık hava ve radyo mecraları kullanılacak. Açık havada billboard ve giantboard kullanımlarının yanı sıra metro, tramvay, metrobüs turnikeleri, bina ve asansör giydirme gibi özel uygulamalar yapılacak. Türkiye’nin her yerindeki Aras Kargo şubelerinde aynı anda kullanılmak üzere afiş, cut out ve vitrin giydirmeler yapılacak.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.