Apple’dan ‘Eski iPhone’u Ver, Yenisini Götür’ FırsatıDestek: Test Link
Mobil Dünya

10 Eylül tarihinde düzenleyeceği etkinlikle yeni iPhone’u görücüye çıkarması beklenen teknoloji devi Apple, mevcut iPhone kullanıcıları için yeni bir fırsat sunuyor.

Eylül ayıyla birlikte Apple, eski iPhone’larını getiren kullanıcılarına yeni iPhone’u vereceği fırsatı Apple Store’ları üzerinden hayata geçirecek.

Bu fırsatla Apple, eski iPhone’larını getiren kullanıcıların cihazlarına belli bir fiyat biçecek, böylelikle yeni iPhone’a kullanıcıların daha uygun bir şekilde sahip olmasını sağlayacak.

Brightstar ile birlikte çalışacak olan Apple’ın bu fırsatının sadece yeni tanıtacağı iPhone modeli ile sınırlı olacağı düşünülüyor.

Böylece Apple; hem yeni modelinin satışını arttıracak, hem de müşteri bağlılığı konusunda bir seviye daha ilerleyecek. Kullanıcılara sunulacak olan bu fırsat şimdilik sadece ABD ile geçerli olacak ancak; ilerleyen zamanlarda diğer ülkelerdeki Apple Store’larda da hayata geçirilebilir. Yakın zamanda resmi olarak Apple Store’un olacağı ülkelerden birisinin de Türkiye olacağı hatırlatmasını yapalım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.