Apple’ın WWDC 14 Etkinliği Bu Akşam BaşlıyorDestek: Test Link
Etkinlik

Apple’ın her sene geliştiricilere yönelik düzenlediği etkinliği WWDC 14, bu akşam Türkiye saati ile 20:00’da başlıyor.

Canlı yayınlanacak

WWDC 14’ün açılış sunumunun canlı olarak yayınlanacağını bir süre önce sizlerle paylaşmıştık. Açılış sunumunu takip etmek isteyenler iOS cihazlardan, Mac üzerinden ve Apple TV’den canlı olarak takip edebilecek.

Önceki senelere farklı olarak, WWDC 14 etkinliği bu yıl Apple.com üzerinden Windows tabanlı PC’ler üzerinden de takip edilebilecek. Apple.com üzerinden takip etmek isteyen Windows kullanıcılarının QuickTime 7 yazılımını yüklemeleri gerektiğini belirtelim.

Beklenenler

2 – 6 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinliğin açılış konuşmasını Apple CEO’su Tim Cook yapacak. Etkinlik alanında görüntülenen “8” ve “X” afişlerinden dolayı iOS 8 ile OS X 10.10’un tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

iOS-8-wwdc-14-webeyn

Sesli asistan Siri ile ilgili yeniliklerin duyurulması, sağlık konusunda yeni uygulama duyuruları ve Apple’ın ev teknolojileri, etkinlikte tanıtılması beklenenlerden bazıları. Bunlara ek olarak iPhone 6 dedikoduları olsa da, Apple’ın genelde yeni iPhone modellerini Eylül ayında tanıttığı biliniyor. Apple’ın WWDC 14’te sürpriz yapacağı da konuşulanlar arasında.

Yeni duyuruların yapılmasıyla birlikte en yeni gelişmeleri her zaman olduğu gibi yine sizlerle web sitemiz WeBeyn üzerinden paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.