Apple’ın iWatch’unu Kobe Bryant Test EdiyorDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Apple’ın uzun süredir gündemde olan akıllı saati iWatch, paylaşılan son haberlere göre profesyonel sporcular tarafından test ediliyor.

Samsung ve LG gibi bazı firmalar, akıllı saatleri ile giyilebilir teknolojilere adım attı fakat Apple, giyilebilir teknolojiler alanında henüz bir ürününü tanıtmadı. Adını çok sık duymaya başladığımız iWatch ile ilgili paylaşımların ve dedikoduların sık sık yenileri gelmeye devam ediyor.

iWatch, henüz resmi olarak tanıtılmadı fakat sporcular tarafından test edildiği paylaşılıyor. Bu sporcular arasında en göze çarpan isim, Kobe Bryant. 9to5Mac tarafından paylaşılan bilgiye-iddiaya göre ünlü basketbolcu, Mayıs ayında Apple’ın Cupertino’daki kampüsünde şirketin üst düzey yetkililerinden Jony Ive ile görüştü ve gizlilik anlaşması imzaladı.

kobe-bryant-iwatch-webeyn

Diğer bir yandan iWatch’un Ekim ayında tanıtılabileceği de bir süredir konuşulanlar arasında. Paylaşılan iddiaların doğru olduğunu düşünürsek, Apple’ın iWatch’u ünlü sporculara test ettirmesi önemli bir konu. Uzun süredir gündemde yer bulan iWatch’un tanıtılmasıyla, akıllı saat-giyilebilir teknolojiler pazarı hareketlenecek.

Bakalım Apple, iWatch’u ne zaman tanıtacak?

Görsel(1): Konsept – Görsel(2): 9toMac

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.