Apple, iOS 7’deki Çökme Problemini Güncellemeyle ÇözecekDestek: Test Link
iOS

Apple, bazı kullanıcıların iOS 7 yüklü iOS cihazlarında karşılaştığı çökme problemini, sunacak olduğu güncelleme ile çözecek.

2013 Eylül ayından bu yana iOS 7 yüklü bazı iPhone ve iPad’lerde karşılaşılan siyah ekran / çökme problemi, güncelleme ile giderilecek. Ekran bir anda siyah / beyaz oluyor ve sorunu çözmek için iOS 7 yüklü cihazın yeniden başlatılması gerekiyor.

iOS-7-webeyn-2

Mashable adlı internet sitesinin Apple’dan elde ettiği bilgiye göre güncelleme ile giderilecek olan bu problemin yakın zaman içerisinde gelecek olan iOS 7.1 güncellemesi ile çözüleceği tahmin ediliyor.

iOS 7.1 şu sıralar geliştiriciler tarafından test ediliyor. Son olarak Apple, iOS 7.1’in dördüncü betasını geliştiriciler için yayınlamıştı. iOS 7.1’in final sürümünün Mart ayına doğru yayınlanacağı söyleniyor.

Yorumlar

  1. Emre Pehlivan

    iOS ile ilgili olsun diğer teknoloji haberleri olsun , verdiğiniz kaliteli haberler için teşekkürlerimi sunarım.Severek takip ediyorum ,başarılarınızın kat ve kat artması dileğiyle.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. Yeni gelecek güncelleme ile bir çok şey değişecek. Asıl güncellemelerin TouchID’ye gelmesini bekliyorum. Arada bir okumakta sıkıntı çekiyor.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.