Android 4.4 KitKat Güncellemesini Alacak Sony ModelleriDestek: Test Link
Android

Android 4.4 KitKat güncellemesini birçok kullanıcı merakla bekliyor. Sony, Android 4.4 KitKat güncellemesini alacak modellerini paylaştı.

Sony, ilk etapta Xperia Z1, Xperia Z Ultra ve Xperia Z1 Compact modellerine güncellemeyi dağıtacak. Hatta bu üç modele Android 4.4 KitKat güncellemesinin dağıtımı bugün itibariyle başlamış bulunuyor.

Daha sonra ise diğer bazı Sony modellerine güncelleme gelecek. Mayıs ile Haziran ayları arasında Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z modelleri Android 4.4 KitKat güncellemesine kavuşacak.

Yukarıdaki modellere ek olarak Android 4.4 KitKat güncellemesini alacak cihazlar arasında Xperia T2 Ultra, Xperia E1 ve Xperia M2 de bulunuyor ancak bu modeller için güncelleme tarihi konusunda henüz bir bilgi maalesef bulunmuyor.

Belirtilen bu Sony modelleri için Sony’e özel bazı yeni özellikleri getirecek olan Android 4.4 KitKat güncellemesinin ardından performans artışı olacak ve arayüz değişiklikleri de bulunacak.

Modeller için açıklanan bu tarihler, global modelleri kapsıyor. Türkiye’deki kullanıcılara ne zaman geleceğini henüz bilemiyoruz. En yeni gelişmeler için WeBeyn’i takip etmeye devam edin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.