Anadolu Sigorta’dan Kasko, Trafik ve Yangın SigortasıDestek: Test Link
Bültenler

Sigorta sektöründe hizmet veren en köklü şirketlerden biri hiç kuşkusuz Anadolu Sigorta’dır. Yıllardan beri müşterilerine vermiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile herkesin takdirini kazanmış, adını sektöre altın harfler ile yazdırmıştır. Bu denli tanınmış ve güvenilirliği yüksek bir şirket olan Anadolu Sigorta’dan Kasko Sigortası alanlar, hasarsızlık indiriminden tutun da koruma ek teminatı, mini onarım hizmeti ve anlaşmalı servis istasyonlarından 7 gün 24 saat hizmet sağlamakta olan asistanların yardımına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma şansına da kavuşuyor.

Anadolu Sigorta’nın kasko sigortasında müşterilerine sunmuş olduğu en önemli ayrıcalıklardan bir tanesi ise, sektöründe yer alan bütün araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet temanıtını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olmasıdır.

Sigortası bulunan aracın kullanımı sırasında gerçekleşebilecek bir kaza durumunda, yürürlükte olan yasalara göre aracın işletenine hukuki bazı sorumluluklar düşmektedir. İhtiyari mali mesuliyet teminatı sayesinde böylesi bir durum karşısında, zorunlu mali sorumluluk sigortası limitlerinin üzerinde bulunan kısım güvence altına alınmasına olanak sağlamaktadır. Bu teminat ile yine sektörde çok önemli bir ayrıcalık olarak manevi tazminat talepleri de bir hayli yüksek limitler ile karşılanabilmektedir.

Konuya ilişkin bazı açıklamalarda bulunan Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, teminatın nasıl devam ettiği hususunu şu şekilde açıklıyor: “Aracı trafik kazasına karışan bir kişi, bu kaza neticesinde üçüncü şahısların maddi ve bedeni bir zararı nedeniyle sorumlu olursa zararın, trafik sigortası teminatlarının üzerinde kalan kısmı ihtiyari mali mesuliyet teminatı tarafından karşılanabilmektedir. Anadolu Sigorta, bu teminatı, her araç grubu için limitsiz olarak veren tek sigorta şirketidir. Dolayısıyla hasarın miktarına bakılmaksızın sigortalımız güvence altına alınmaktadır.”

Tüm bu kaliteli hizmetlerinin yanı sıra Anadolu Sigorta, Trafik Sigortası ve Yangın Sigortası gibi sizlerin hayli ilgisini çekebilecek iki konuda daha hizmet vermektedir. Kaliteden yana olan herkesin favorileri arasında yer alan Anadolu Sigorta, her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.