Akşam 7’den Sabah 7’ye Evden Cebi Aramak ÜcretsizDestek: Test Link
Diğer

Turk-Telekom-logo-webeyn

Türk Telekom‘ün yeni kampanyası ile ev telefonundan cep telefonunu aramak akşam 7’den sabah 7’ye kadar ücretsiz. İşte ayrıntılar.

Türk Telekom, ev telefonu üzerinden değer yaratmaya ve müşterilerinin bütçelerine katkıda bulunmak için özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Türk Telekom’un yeni başlattığı “7’den 7’ye GSM Bedava” kampanyasıyla tüm bireysel müşteriler, akşam 19.00 ile sabah 07.00 saatleri arasında ev telefonlarından artık yurtiçi cep telefonlarını da arayabiliyor ve ayda 1000 dakika ücretsiz konuşma hakkını doya doya kullanıyorlar.

Türk Telekom’un 2010 yılından bu yana bireysel müşterilerine sunduğu akşam 7’den sabah 7’ye kadar şehiriçi ve şehirlerarası ücretsiz görüşme olanağı büyük ilgi görmeye devam ediyor. 2013’ün Ocak ve Şubat aylarında yapılan ücretsiz görüşmelerin süresi aylık 300 milyon dakikayı aştı. Aynı dönemde GSM yönüne yapılan aramaların süresi ise 151 milyon dakika ile toplam aramaların yüzde 11’ini oluşturuyor. “7’den 7’ye GSM Bedava” kampanyasının sunduğu ücretsiz dakikalar sayesinde Türk Telekom müşterileri evden konuşmanın keyfini şimdi cep telefonu ararken daha da uzun süre yaşayacaklar.

Türk Telekom’un bireysel müşterilere GSM aramaları için ek avantaj sağlayan kampanyası 1 Temmuz 2013 tarihine kadar devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.