Adobe, Yeni Ofisini Utah’ta AçtıDestek: Test Link
İnternet

Adobe_logo

Adobe, yeni ofisi için Utah’ı seçti. Yeni ofis, tasarımıyla dikkat çekiyor.

Dış görüntüsü ve çağdaş iç mekan tasarımıyla dikkat çeken yeni ofiste, çalışanların motivasyonunu ve yaratıcılığını en üst düzeye çıkaracak tüm detaylar düşünülmüş.

Adobe_yeni_ofis_webeyn

Tasarım ve yaratıcılık dünyasının en önde gelen teknoloji firması Adobe Systems, ABD Utah’ta bulunan ve 2012’nin sonuna doğru açılan yeni ofisine; tasarım ve yaratıcılıkla şekillenen kimliğini yansıttı. Adobe’nin yeni binası, dış görüntüsü ve çağdaş iç mekan tasarımıyla büyük ilgi çekiyor.

WRNS Studio tarafından tasarlanan renkli binanın iç mekan tasarımı Rapt Studio tarafından yapılırken, duvarlarda kullanılan büyük graffitiler için sokak sanatçısı El Mac ve dövmeci Mike Giant ile çalışıldı.

Adobe_yeni_ofis_webeyn_2

1982’nin Aralık ayında John Warnock ve Chuck Geschke tarafından kurulan, dünyanın en önde gelen teknoloji şirketlerinden Adobe, geçtiğimiz yıl 30. yaşını kutlamıştı. Yenilikçi çözümleriyle farklı alanlarda kurumların, şirketlerin ve profesyonellerin işini kolaylaştıran ve iş süreçlerine değer katan Adobe, önümüzdeki dönemde de geçmişten gelen büyük birikimini “dijital deneyimlerle dünyayı değiştirme” vizyonuyla harmanlayarak geleceğe daha da emin adımlarla yürümeyi hedefliyor. Adobe, dünya çapında 11 bine yakın çalışanıyla hizmet veriyor.

İşte video

Yorumlar

  1. Adobe Gunlugu

    içerisindeki Pro Video araçlarına bugün itibariyle 150 yeni özellik eklendi. İşte ayrıntılar: teşekkürler

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.