Acil Durumlarda Yardımcı iOS Uygulaması: Arazi OlDestek: Test Link
Mobil Dünya

Arazi-Ol-kucuk-webeyn

Toplum içerisindeki buluşmalarınızda bir şekilde ayrılmak zorundaysanız ya da bahane bulup çıkmak istiyorsanız, bu uygulama imdadınıza yetişecek.

Arazi Ol uygulaması ile “arazi olmak” artık daha kolay :]

Arazi Ol adındaki bu uygulama, bir çeşit sahte arama uygulaması. Bir anda telefonunuzun çalmasını istiyorsanız, sizi (sahte) arıyor.

Arazi-Ol-iOS-uygulamasi-webeyn

İster rehberinizde kayıtlı olan kişilerden herhangi birisi sizi arasın, ister “AlbümMatik” içerisindeki hazır kişilerden seçin. Telefonunuzun çalacağı süreyi ve arayacak kişiyi seçtikten sonra “Arazi Ol” butonuna basıyorsunuz ve seçtiğiniz süre sonra sizi arıyor. Örnek aramayı hemen aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Arazi-Ol-iOS-uygulamasi-arama-ekrani-webeyn

Arama ekranı da iPhone‘un orjinal arama ekranıyla neredeyse tıpa tıp aynı olduğu için ekranı başkası görse bile sahte arama olduğunu anlamalarına büyük ölçüde imkân yok. Normalde yaptığınız gibi yine bu uygulama da da telefonunuz çaldığında cevapla kısmından cevaplıyorsunuz. Tek farkı malumunuz, sadece sahte arama olduğu için ses gelmiyor.

Uygulamayı hazırlayan ekibin AlbümMatik içerisinde kullanıcılar için seçtiği hazır kişiler de sizin için oldukça eğlenceli olabilir.

Uygulamayı indirmek / App Store bağlantısı için buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.