Acer Yeni Ürünlerini TanıttıDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Yeni Aspire S3 Ultrabook Şimdi Avrupa’da

Acer bugün Aspire S3 Ultrabook™ modelinin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da 999€ başlangıç fiyatıyla temin edilebileceğini duyurdu.

S3, Aspire S7’den bazı endüstri lideri tasarım ve yenilikleri miras alarak, daha uygun maliyetli, çarpıcı şıklıkta ve verimli bir dizüstü bilgisayar haline gelmiştir.

Acer-Aspire-S3-Ultrabook-webeyn

Aspire S7’de olduğu gibi, S3’ün patentli çift dönüşlü dayanak tasarımı kullanıcıların içerik paylaşmak için kapağı kolayca 180°’ye kadar açabilmelerini sağlarken, ekranı da olağanüstü bir dokunmatik deneyim için sabit tutar.

Acer TwinAir soğutma teknolojisiyle, S3 dokunmak için her zaman performansından ödün vermeden soğuk kalır. Işığa duyarlı klavyesi loş ortamlarda daha iyi görüntü için parlaklığını otomatik olarak ayarlar. Ayrıca, S7’nin gorilla cam kapağının aile tasarımını ve görsel sadeliğini anımsatan yeni S3 kapağı alüminyumdan üretilmiştir ve ayna gibi bir Parlak Beyaz yüzeye sahiptir; kullanım alanı baştan aşağı anotlanmış alüminyumdan yapılmıştır. Yalnızca 17.8 mm kalınlığında ve yalnızca 1.67 kg ağırlığında olan bu Ultrabook™ son derece incedir ve her yere kolayca taşınabilir.

S3 muhteşem bir tasarımla çarpıcı bir gücü bir araya getirdi. Daha az güç tüketimiyle %15’e kadar daha iyi performans ve 2 kat daha hızlı 3D grafik işleme hızı sunan en yeni nesil Intel® Core™ işlemcilerle donatılmıştır. Yeni NVIDIA® GeForce® GT 735M grafikler ile kullanıcılar her zamankinden daha hızlı bir şekilde video/film seyredebilir, fotoğraf düzenleyebilir ve oyun oynayabilirler.

Söz konusu eğlence olunca, Acer S3’ün 1080p Full HD ekranı filmleri, fotoğrafları ve oyunları mükemmel bir netlikte sunar. IPS teknolojisine sahip olan ekran yandan bakıldığında bile imajların parlak ve net kalmasını sağlayan 170° genişliğinde görüntüleme açısıyla canlı ve hassas renkleri garanti eder. Kullanıcılar aynı zamanda en sevdikleri dijital içerikleri büyük bir ekranda, WiDi teknolojisi aracılığıyla daha iyi görüntü ve ses kalitesiyle kablosuz olarak paylaşabilirler. Ayrıca, benzersiz Acer Purified Voice teknolojisi ile arkadaşlarınız ve ailenizle haberleşmek kristal netliğinde sesle sağlanır.

Acer Aspire S3 şimdi 999€ başlangıç fiyatıyla temin edilebilir.

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.