Acer Yeni Ürünlerini TanıttıDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Acer, CES 2014 Fuarı öncesi yeni ürünlerini resmi olarak tanıttı. Acer’ın yeni ürünleri ile ilgili gelişmeler, haberimizin devamında.

Yeni Acer Liquid Z5: Kompakt Ekran ve Çoklu Görev Kabiliyeti

Liquid Z serisinin başarısının ardından Acer bugün özellikle mobil internette gezinme, her an fotoğraf ve video çekme imkanı ve mobil eğlence arayan, ilk kez bir akıllı telefona sahip olacak kullanıcılar ve bütçesi sınırlı kullanıcılar için tasarlanmış kompakt bir 5 inç akıllı telefon olan Liquid Z5’i tanıttı. Liquid Z5 film ve video görüntülemeyi geliştirmek için 16:9 en-boy oranında bir 5 inç ekrana sahiptir. Geniş ekran boyutuna rağmen, Liquid Z5 8.8 mm’lik ince profili ve kıvrımlı kenarlarıyla kolaylıkla taşınabilir.

Acer-Liquid_Z5_webeyn

DTS Sound™ teknolojisini kullanan ön hoparlör daha zengin bir deneyim sağlar. AcerRAPID™ tasarımı ; ekran kilidini açmak veya ekranı uyandırmak, kamerayı başlatmak, fotoğraf çekmek, ana ekrandaki uygulamaları başlatmak ve telefon çağrılarını çok sezgisel bir biçimde kabul etmek için kişisel bir kumanda tuşu görevi görür ve daha da fazla “tek-el” kontrolü sağlar. Android 4.2.2 tarafından desteklenen zarif ve parlak bir tasarıma sahip olan Liquid Z5, kullanıcılara yalnızca 145.5 x 73.5 x 8.8 mm boyutları ve yalnızca 147 gram ağırlığıyla santimetrekarede birçok özellik sunuyor. Cihaz çift çekirdekli bir 1.3 GHz işlemci, 4 GB dahili kullanıcı depolama alanı, Wi-Fi, entegre GPS ve 5 mega piksel bir kamera barındırıyor.

Acer Liquid Z5 Fransa, Benelüks, Almanya, İspanya, Portekiz, Ukrayna ve İngiltere’de ocak ayının ortasından itibaren tavsiye edilen 169€ fiyatıyla temin edilebilecektir. Acer Liquid Z5 iki renkte temin edilebilecektir: Essential White ve Gentle Grey. Katlanan ve koruyucu kapaklar gibi çeşitli aksesuarlar temin edilebilir.

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.