6. Global Webit Kongresi Kapılarını AçtıDestek: Test Link
Etkinlik

Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya’yı bir araya getiren 6. Global Webit Kongresi 200’den fazla konuşmacı ve 110 ülkeden katılımcı ile başlıyor.

Gelişmekte olan EMEA pazarlarına odaklanarak, e-Academy tarafından 2009 yılından bu yana düzenli olarak dünyanın tek uluslararası dijital, teknoloji ve girişimcilik ekosistemi etkinliği olarak düzenlenen ve bu yıl 110’dan fazla ülkeden 10.000’in üzerinde katılımcı, 200’den fazla konuşmacı ve 300 akredite gazeteci beklenen 6. Global Webit Kongresi kapılarını açtı. 6. Global Webit Kongresi 1-2 Ekim tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Telekomünikasyon, teknoloji ve pazarlama dünyasının öncüleri, yatırımcılar, girişimciler, dijital ekosistemde yer alan pek çok markanın üst düzey yöneticilerini bir araya getiren etkinlik; uluslararası pek çok konuşmacının sahne aldığı oturumlardan oluşan kongre ve paneller, zengin katılımı ile iş geliştirme olanağı sunan fuar alanı ve çeşitli yarışmalarla büyük bir teknoloji şölenini andırırken tüm katılımcılarına sektör liderleriyle temasa geçme fırsatı sunuyor.

Global Webit Kongresinde 2 ana temada, 2 dev alanda 2 etkinlik birikte düzenleniyor. Dijital Pazarlama & İnovasyon Konferansı ve Geleceğin Liderleri Teknoloji Zirvesi başlıkları altında düzenlenen etkinliklerde dünyanın önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticileri konuşmacı olarak yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.