41 MP Çözünürlüğe Sahip Lumia 920 Geliyor (İddia)Destek: Test Link
Mobil Dünya

Nokia

MWC 2013 fuarı yaklaştıkça yeni cihazlarla ilgili haberler ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan birisi de Nokia‘dan geldi. İddialara göre Nokia, 808‘de olduğu gibi amiral gemisi Lumia 920 için de 41 megapiksellik bir kamerayı uygun gördü.

Nokia_Lumia_kamera_webeyn

Nokia 808 ilk çıktığında 41 MP olmasının çok ilgi görmeyeceği düşünülüyordu. Ama görülen o ki, böyle değilmiş. Yine de bu kameranın Symbian işletim sistemi üzerinde gelmesi belki de iyi bir satış grafiği çıkarmasına engel olan nedendi. Bazı yabancı kaynaklar ve Gizmodo‘nun haberine göre Nokia, Windows Phone 8 ile 41 MP‘i bir arada kullanıcılara sunma peşinde ve MWC 2013‘de karşımızda olacaklarını söylüyorlar.

Anlaşılan MWC 2013, her sene olduğu gibi bu sene de mobil sektör için birçok yeniliği beraberinde getirecek. Nokia bu başarılı kamerasını Lumia 920‘nin gelişmiş bir versiyonunda mı kullanacak, yoksa daha donanımlı bir cihazla mı karşımıza çıkacak, henüz bilinmiyor. Bu model ile birlikte Nokia’nın MWC 2013‘de 6 yeni model tanıtacağı söyleniyor. Bu 6 yeni cihazla ilgili her türlü detay fuarda açıklanacak ve gelişmeleri web sitemiz webeyn’den sizlere aktaracağız. Takip etmeye devam edin…

İlginizi çekebilir: Nokia Lumia 920 inceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.