2014’e Sayılı Günler Kala Eğlence ASUS Disco Box’taDestek: Test Link
Diğer

ASUS yeni yıl coşkusunu erkenden kutlamaya başladı. 20-31 Aralık tarihleri arasında, Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da kurulan ASUS Disco Box’ta hem N550JV dizüstü bilgisayarın muhteşem özellikleri tanıtılıyor hem de ASUS sevenler yılbaşı partisine hazırlanıyor.

ASUS N550JV ile eğlencenin doruğuna çıkmak isteyenler sadece Bağdat Caddesi Şaşkınbal’da bulunan ASUS Disco Box’a gidiyor. ASUS Disco Box’ın önünde bekleyen ASUS eğlence ekibi, eğlence severleri kabine davet ediyor. Foursquare’de check-in yapıp bilgisayar şifresi alındıktan sonra çıkan şarkı listesinden istediği şarkıyı çalabilen katılımcılar, müziğin ritmine göre yanıp sönen ışıklarla bir anda kendilerini müthiş bir eğlencenin içinde buluyor. ASUS Disco Box’ta yer alan dev ekranda rengarenk bir animasyon bu hareketliliği daha da canlandırıyor ve müziğin ritmine kapılan katılımcı, kameraya çekiliyor. İsteyenler, bu muhteşem anı Facebook profillerinden canlı yayınlayabiliyor!

ASUS’un multimedya odaklı dizüstü bilgisayarı N550JV, Bang&Olufsen ICEpower® ile birlikte geliştirilen SonicMaster Premium, dizüstü bilgisayarda sinematik çevresel ses sağlayan, dünyanın ilk harici subwoofer ve dört hoparlörlü ses sistemli dizüstü bilgisayarı. Daha esnek, kullanıcı kontrollü ve otomatik ses tonlaması için ASUS profesyonel MaxxAudio ses işleme aygıtları ve muhteşem ASUS AudioWizard yardımcı yazılımı da yeni ASUS N serisinde mevcut. Böylece kullanıcılar ses ayarlarını kolaylıkla değiştirebiliyor ya da tercihe ve kullanıma bağlı olarak hazırlanmış ön ayarlardan birini seçebiliyor. 178 derece geniş görüş açısı ile Full HD 1080p çözünürlükte ve yansıma yapmayan IPS ekran, güçlü 4. nesil Intel® Core™ işlemci ve NVIDIA® GeForce® ekran kartının yanı sıra dayanıklı ve şık metal kaplamasıyla ASUS N550JV, genç kullanıcılar için vazgeçilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.