2000’den Fazla Türkçe İçerik Turkcell Akademi’deDestek: Test Link
İnternet

Turkcell, 2006 yılından beri Turkcell çalışanları ve iş ortaklarına eğitim veren Turkcell Akademi’yi dijital ortama taşıyarak tüm Türkiye’ye açtı.

Turkcell, yine bir ilke imza atıyor ve teknolojinin gücünü eğitim alanına taşıyor. 2006 yılında Turkcell çalışanlarına eğitimler vermek amacıyla şirket bünyesinde kurulan Turkcell Akademi, 2009 yılından beri de Turkcell Ekosistemindeki binlerce kişşiye çeşitli eğitimler veriyor. Şimdi ise Turkcell bu platformu dijitalleştirerek herkes için içerik sunan bir platform haline getiriyor.

Turkcell bunu yaparken de dünyanın önde gelen eğitim kurumları ile işbirliği yapmış. Bir kısmı herkese açık olan eğitimlerin tamamına sadece Turkcell şifrenizle siteye giriş yaparak tamamen ücretsiz şekilde erişebiliyorsunuz. Turkcell Akademi web sitesinde 2000’den fazla Türkçe eğitim yer alırken, MIT ile yapılan işbirliği çerçevesinde inovasyon eğitimleri verilirken, platformda Khan Akademy videoların da yer aldığını hatırlatalım. Turkcell Akademi sayfasına www.turkcell.com.tr/akademi bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Turkcell’in eğitim alanındaki bu projesini Turkcell Akademi Direktörü Banu İşçi Sezen anlatıyor:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.