16 GB Galaxy S4’te Kullanıcıya 8 GB Yer KalıyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Galaxy_S4_webeyn

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S4‘ün 16 GB versiyonunda kullanıcılara kalan alan yalnızca 8 GB. Ayrıntılar haberimizin devamında.

Yapılan incelemelere göre Android işletim sistemi ve Samsung‘un kullanıcılara sunduğu yeni özelliklerden dolayı Galaxy S4‘ün yazılımsal kısmı yaklaşık 8 GB‘lık bir alanı kaplıyor. Geri kalan 8 GB (yaklaşık) alan ise kullanıcıya kalıyor.

Galaxy S4 ile kullanıcılara sunulan yeni özellikler ve özel uygulamalar, yer kapladığı alanın boyutunu arttırıyor. 16 GB‘lık versiyonda kullanıcılara kalan 8 GB alan aslında birçok kullanıcının şikayet edeceği nokta gibi gözüksede, microSD desteğinin olması sanıyoruz ki en büyük avantaj.

Galaxy-S4-depolama-webeyn

Sonuç olarak, Galaxy S4‘ün 16 GB‘lık versiyonunu alacaksanız microSD kart almak zorundasınız gibi gözüküyor. Oyunlar ve videolar başta olmak üzere çeşitli etmenlerin hafızayı çabuk dolduracağını düşünürsek 32 GB‘lık versiyonunu almanız daha rahat olacaktır elbette.

Ya da çeşitli özelleştirilmiş ROM‘ları yükleyerek müdahale edebilir ve birlikte gelen özel uygulamaları kaldırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.